Anasayfa / Oyun / Çalışan Facebook Oyun Hileleri 2014

Çalışan Facebook Oyun Hileleri 2014

çalışan hileler

Reklamlar

Facebook Oyunları  için 2014 yılı ,çalışan hileler arıyorsanız bu konu tam size göre.. Facebook ‘a sadece oyun oynamak için giren milyonlarca kullanıcı var. Facebook iletişim konusunda eski etkisini yitirmiş olsada , oyun konusunda hala çok populer. Facebook oyun hileleri konusunda binlerce site var. Piyasada bulunan facebook hilelerinin çoğunda zararlı yazılımlar bulunmakta. Oyun için hile ararken birden bilgisayarınızda oluşabilecek garipliklere de hazırlıklı olmanız gerekiyor. Piyasada bu kadar oyun hilesi adı altında sahte yazılım varken , sizlere tertemiz ve gerçekten çalışan oyun hilelerini paylaşmak istiyorum. Bu oyun hilelerini rahatlıkla indirebilirsiniz. Kullanım açısından oldukça rahat ve pratik olan bu hileler piyasada göremeyeceğiniz türdendir.

Paylaşacağım oyun hileleri bütün oyunlar için gecerlidir. Bu programlar ve eklentiler sayesinde bütün oyunlarda hile yapabilirsiniz.

Reklamlar

Facebook Oyun Hileleri Nasıl Yapılır

Facebook oyunlarında hileleri kullanabilmek için öncelikle Mozilla firefox kullanmanız gerekmektedir. Oyun için yapılan hilelerin neredeyse hepsi sadece bu tarayıcıda çalışmaktadır.  Mozilla firefox indirmek için TIKLAYIN

 1. YÖNTEM

Paylaşacağım eklenti aracılığıyla aşağıdaki oyunların hepsinde kolay bir şekilde hileyi çalıştırabilirsiniz.  Eklentiyi kullanmak için Mozilla firefox’u indirmeyi unutmayın !

 • Angry Birds on Facebook
 • Bejeweled Blitz on Facebook and Google+
 • Bubble Island on Facebook
 • Bubble Witch Saga on Facebook
 • Candy Crush Saga on Facebook
 • CityVille on Facebook
 • Diamond Dash on Facebook
 • Marvel: Avengers Alliance on Facebook
 • Monster World on Facebook
 • Slotomania on Facebook
 • Solitaire Blitz on Facebook
 • Zuma Blitz on Facebook
TIKLAYIN ve Eklentiyi indirmek için ilgili sayfaya girin. İnstall Extension butonuna basarak eklentiyi tarayıcınıza yükleyin. Eklentiyi indirdikten sonra tarayıcınız yeniden başlatılacaktır.

candy crush hile 1

Tarayıcı yeniden başladıktan sonra işlem tamamlanmıştır. Yukardaki oyunlarda hileyi kullanabilirsiniz.

2. YÖNTEM

2. kullanacağımız yöntem Hepinizin bildiğini düşündüğüm bir program, Cheat Engine. Bu program aracılığıyla bütün flash oyunlarda hile yapabilirsiniz. Kullanımını detaylı bir şekilde sizlere anlatacağım.  Tabi ki bu programı kullanabilmek için Mozilla firefox tarayıcıya ihtiyacımız var. Programı aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

Cheat Engine

Cheat Engine Kullanımı

Öncelikle mozilla tarayıcı hile hile yapmak istediğimiz oyunu açıyoruz. Oyunu açtıktan sonra Cheat engine programını çalıştırarak aşağıdaki adımları takip edin.

 Resimli Anlatım

Sol üst köşedeki bilgisayar simgesine tıklayarak hile yapacağımız uygulamayı seçiyoruz.

Cheat engine 1

Burada dikkat etmeniz gereken nokta şudur. aşağıda bilgisayara yüklü bir oyun seçilmiş. Program bilgisayarda yüklü oyunlarda hile yapmamıza da yarıyor.

Fakat biz facebook oyunlarında kullanacağımız için Flash player yazan simgeleri seçiyoruz. Resimdeki gibi 2 adet Flash player görünüyorsa alttakini seçmelisiniz.

Cheat engine 2

Oyunumuzu seçtikten sonra oyunda hile yapacağımız değeri aratıyoruz. Örneğin altın toplanan bir oyun oynuyorsunuz ve 25128 adet altınınız var. Burada 25128 şeklinde arama yaparak oyundaki altın değerimizi aratıyoruz.

Cheat engine 3

Aradığımız değeri 1 veya 2 sonuca düşürene kadar arıyoruz. aşağıda örnek olarak sol tarafta bulunan tek sonuç var. Bu sonuca değiştirmek için cift tıklıyoruz.

Cheat engine 4

Değeri istediğimiz bir sayı ile değiştirerek ENTER’a basıyoruz. Oyunu açtığınız zaman değiştirmek istediğiniz bölümün yeni değeri aldığını göreceksiniz.

Cheat engine 5

 

Facebook’taki temel oyun hile programları bu şekildedir. Bu programları bütün oyunlarda kullanabilirsiniz. Eğer başka eklenmesini istediğiniz oyunlar varsa yorum olarak atarsanız ekleyebilirsiz. Cheat engine kullanımı konusunda sorun yaşayanlar yorum atabilir.

Facebook oyun hileleri 2014

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

7 yorum

 1. taonga da olmuyomu yaaa

 2. erkan kardeşimin dediği doğru hıle oluyor ama failete geçmiyor mesela lwl yukseltıyorum oyunda yukselıyor ama ödülleri almak için kabul etmıyor lwl*i buna bi çözüm bulursak ıyı olur

 3. kardeşim kıyamet savaşcılarında denıyorum olmuyor yapabılırsen vıdeo atarmısın

 4. Knights of Arthur diye bir oyun var onda işe yarar mı acaba ??

 5. cand crush pet resuce gibi oyunlar da işe yarar

 6. kardeş hangi oyunu denesem kabul etmedi hileyi hile oluyor yanlız hile geçerli olmuyor neden? acaba

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*