Anasayfa / Yazılım / Advanced SystemCare Nedir Ne işe Yarar

Advanced SystemCare Nedir Ne işe Yarar

systemcare

Reklamlar

Advanced SystemCare IObit yazılım şirketi tarafından üretilen başarılı bir sistem bakım ve optimizasyon yazılımıdır.

Son günlerde Advanced SystemCare 7.3 versiyonu duyuran yazılım firması , pc optimizasyonu ve bakımı konusunda önemli yeniliklere imza atmış durumda. Önceki versiyonları ile bilgisayarınızın hızını arttırma ve sorun çözümleri bakımından başarılı yazılımlar ortaya çıkaran firma 7.3 versiyonu ile birçok yenilikler ve özellikler eklemiş durumda.

Reklamlar

Özellikle Microsoft’un xp yazılımına olan desteklerini bitirmesinden sonra firma yaptığı açıklamada Windows xp kullanıcılarına destek vermeye devam edeceklerini açıklayarak , xp kullanıcıları için oluşabilecek güvenlik açıkları ve sistem açıklarını önemli ölçüde çözecektir.

Yeni versiyonda bulunan bir diğer özellik , PCTransfer. Bu özellik sayesinde verilerinizi taşınabilir disklerinize veya benzeri cihazlara güvenle taşıyabileceksiniz.

Program ,  internet kullanımından , tarayıcı korumasına birçok önemli özelliği ile internette yapmış olduğunuz işlemleri güvenle yapmanızı sağlıyor. Windows 7 – Windows 8  ve yazımızın en başında belirttiğimiz gibi Xp kullanıcıları için çok faydalı bir program.

Aşağıdaki linki kullanarak programı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bilgisayarınızı ilk günki performansının sürekliliğini sağlamak için bu programı şiddetle tavsiye ediyoruz.

İNDİRAdvanced SystemCare

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*