Anasayfa / Youtube / Youtube ana sayfa büyüdü-küçüldü çözüm

Youtube ana sayfa büyüdü-küçüldü çözüm

Youtube, ana sayfa görünümünü son zamanlarda sürekli güncelliyor. Bu durumda kullanıcılar, ana sayfa büyüdü, küçüldü gibi sorun olduğunu algılayabiliyor. Bu güncellemelerin dışında, Youtube ana sayfa görünümü, kullandığınız tarayıcıya göre farklılık gösterebilir.

Reklamlar

Youtube ana sayfa görünümüne göre, ana sayfada toplamda yanyana 4 adet video görüyor olmanız gerek. Google Chrome, Mozilla Firefox, Edge gibi tarayıcılarda böyle görüyor iken, Internet Explorer’da yan yana 5 video görüyor olabilirsiniz. Bu tamamen tarayıcınızdan kaynaklıdır.

Google Chrome’da standart Youtube ana sayfa görünümü;

Reklamlar

Youtube anasayfanızın büyüdüğünü düşüyorsanız, tüm tarayıcılarda aşağıdaki kısayolu kullanarak ekranı küçültebilirsiniz.

CTRL (-) (eksi) kısayol tuşunu kullanarak veya CTRL tuşuna basılı tutarak mouse scrool’unu döndürün.

Ekranı büyütmek için CTRL (+) (artı) kısayolunu kullanabilirsiniz.

Standart görünüm için “Mercek” simgesine tıklayarak “Sıfırla” seçeneğine tıklayabilirsiniz. Ayarlar > Yakınlaştır seçeneğini %100 olarak seçerek de standart ana sayfa görünümüne dönebilirsiniz.

Youtube ana ekranı büyütmek veya küçültmek için yukarıdaki kısayolları kullanabilirsiniz. Yazının başında belirttiğimiz gibi Youtube üzerinden çok tasarım değişiklikleri olabiliyor. Ayarlarınızda herhangi bir sorun olduğunuzu düşündüğünüz zaman, tarayıcınızın gizli sekme özelliğini kullanarak Youtube’u açıp görünümü kontrol edebilirsiniz.

Youtube ekran büyüdü veya küçüldü sorunu hakkında destek almak için yorum gönderebilirsiniz.

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*