Anasayfa / İnternet / Qone8 Nasıl Kaldırılır – Temizlenir

Qone8 Nasıl Kaldırılır – Temizlenir

qone8

Reklamlar

Merhaba arkadaşlar Qone8 zararlısından nasıl kurtulacağınızı anlatmaya çalışacağım. Anlattığımız bütün yöntemleri kontrol ederek virüsten kesinlikle Kurtulabilirsiniz.

Öncelikle Kullandığınız tarayıcıda resimdeki gibi exe” sonrasını tamamen silin

Reklamlar

chrome exe

Daha sonra tarayıcınızın eklentiler bölümünde Qone8 ile alakalı bütün eklentilerini silin.

İnternet Explorer> Araçlar> Eklentileri Yönet> Araç çubukları ve uzantılar. Burada Qone8 i bulun ve kaldır’a tıklayın. Şimdi Internet Explorer> Internet Seçenekleri> Genel sekme. Buraya Google ya da başka bir arama motorunu girin.

Google Chrome İçin: Chrome menü tuşu> Araçlar> Uzantılar. Burada Qone8 uzantısını bulun ve geri dönüşüme tıklayarak bundan kurtulun. Buna ek olarak wench ikonuna tıklayıp ayarlara gidin ve burada arama motorlarını yönet bölümünü seçin. Arama motorunu isteiğiniz biri ile değiştirin ve Qone8 i listeden silin. Başlatma bölümüne gidin ve yeni sekme yarattığınızda boş bir sayfa aldığınızdan emin olun.

Mozilla Firefox İçin: Mozilla Firefox> Araçlar> Eklentiler> Uzantılar. Qone8 i bulun ve kaldırın. Araçlar> Seçenekler> Genel> Başlangıç. Burada istediğiniz bir sayfayı ayarlayabilirsiniz.

Yukardaki işlemleri yaptıktan sonra Qone8 arama motoru virüsünedn kurtulabilirsiniz. Kolay gelsin arkadaşlar. www.ozengen.com

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*