Anasayfa / Oyun / Oyunları Usb’ye Atın istediginiz Yerde Oynayın !

Oyunları Usb’ye Atın istediginiz Yerde Oynayın !

assaultcube usb

Reklamlar

USB sürücünüze atıp cebinizde taşıyabileceğiniz, istediğiniz PC’ye takıp kaldığınız yerden oynamaya devam edebileceğiniz oyunlar ister misiniz? Burada sizlere sunduğumuz altı oyunu, herhangi bir yükleme işlemine gerek olmadan, istediğiniz bilgisayarda oynayabilirsiniz. Listede strateji oyunlarını sevenlerden klasik platform hayranlarına herkesi memnun edecek bir oyun mutlaka var. Ancak oyunlardan bazılarını oynayabilmek için Portable Apps Suite programını yüklemeniz gerektiğini unutmayın.

AssaultCube: AssaultCube, USB sürücünüze yükleyip, işte, okulda, istediğiniz her yerde oynayabileceğiniz bir FPS oyunu. Oyun sadece iyi bir tek kişilik moda sahip değil, aynı zamanda LAN üzerinden çoklu oyuncu desteği de sunuyor. İsterseniz patrondan gizli bütün ofis çatışmaya katılabilirsiniz.

Reklamlar

Cave Story: 8 bit günlerini, eski platform oyunlarını özlediniz mi? O zaman Cave Story’e bayılacaksınız! İlk kez 2004’de karşımıza çıkan ve o tarihten itibaren sürekli yenilenen oyunu bir kez oynadıktan sonra bağımlısı olacağınıza eminiz. Oyunu USB sürücü üzerinden oynamak için tek yapmanız gereken klasörü sürücüye yüklemek.

FreeCiv: FreeCiv, tüm zamanların en iyi strateji oyunlarından Civilization’ın tamamen ücretsiz bir uyarlaması. Oyunu USB sürücü üzerine atıp, evde orta çağa getirdiğiniz uygarlığınızı akşam iş çıkışı Alfa Centauri yoluna kadar geliştirebilirsiniz.

Battle For Wesnoth: Mükemmel müziklere ve insanı bilgisayar başına çivileyen bir konuya sahip olan Battle for Wesnoth, belki de yıllarca hiç sıkılmadan tekrar tekrar oynayabileceğiniz bir oyun.

Hedge Wars: Worms’un defalarca denenmiş ve her seferinde başarılı olmuş formülünü tekrar ele alan Hedge Wars en az öncülü kadar başarılı ve eğlenceli bir oyun. Kısa rauntlar şeklindeki oyun öğle arasında vakit geçirmek için biçilmiş kaftan.

OpenTTD: Piyasaya çıkalı on yıldan fazla olan efsane oyun Transit Tycoon Deluxe, ücretsiz uyarlaması OpenTTD ile karşımızda. Kentin toplu taşıma sistemini yönettiğimiz oyun eğer zorlu alışma devresini atlatabilirseniz kelimenin tam anlamıyla bağımlılık yaratıyor.

Konu başlıklarına Tıklayarak oyunları indirebilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*