Anasayfa / Oyun / iPhone 2014 Dünya Kupası Oyunları

iPhone 2014 Dünya Kupası Oyunları

dünya kupası oyun

Reklamlar

2014 Dünya Kupasını takip ettiğimiz bu günlerde çok başarılı futbol oyunları piyasaya çıktı. Futbol oyunu tutkunları için bu oyunları şiddetle tavsiye ediyoruz. Dünya kupası maçları tüm heycanıyla devam ederken maçları beklerken bu oyunlarla eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz oyunlar;

flickr soccer

Reklamlar

Flick Soccer Brazil

Sade bir arayüze sahip olan Soccer Brazil’da amacımız belirlenen hedeflere suç atarak golü bulmak. Oyun basit bir oyun gibi görünmesine rağmen hedeflere isabet sağlayarak golü bulmak oldukça zor. Oyunda kimi zaman rakip takımın oyuncuları baraj kuruyor kimi zaman da kaleye öyle uzak oluyoruz ki kaleci yürüyerek hareket etse bile topu rahatlıkla tutabilir.

Bu özellikleriyle başarılı bir oyun olarak dünya kupası futbol oyunları listemize 1. sıradan girdi. Hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İNDİRFlick Soccer Brazil

Soccer Stars

Soccer Stars futbol oyunlarına farklı bir bakış açısı getiren eğlenceli bir oyun. Oyun temel olarak Air hokey ile benzerlik taşımaktadır. Çevrimiçi ve Çevrimdışı turnuva seçenekleriyle oyuna farklı bir tat katabilirsiniz.

Oldukça başarılı efekler ve dinamik bir yapıya sahip olan bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

İNDİRSoccer Stars

head-soccer

Head Soccer Brazil Cup 2014

Türkçe olarak kafa topu olarak çevirilen eğlenceli bir futbol oyunu. 3 farklı oyun modunun bulunduğu Head Soccer’de Kocaman kafaları olan oyuncularla rakibinizi yenmeye çalışıyorsunuz.

Grafik ve efeklerden ziyade eğlence yönü ile başarılı bulduğumuz bir futbol oyunu. Oyunda başarılı oldukça oyuncuların gücünü arttırarak daha başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

İNDİRHead Soccer – Brazil Cup 2014

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*