Anasayfa / Mobil / “WeChat” Whatsapp’ın Tahtını Zorluyor

“WeChat” Whatsapp’ın Tahtını Zorluyor

Weechat mobil uygulaması  “Ücretsiz yapıştırmaları, paylaşım fonkiyonları, grup sohbeti, sesli konuşma ve rehber entegrasyonu” olmak üzere 5 farklı özelliğiyle Google Play uygulamaları içinde en çok indirilenler arasında yer alıyor.

Reklamlar

Listemize kimi ekleyeceğimiz ise en önemli nokta. Wechat’le çok fazla arkadaş ekleyebileceğimiz gibi; özellikle WeChat kullanmaya yeni başlayanlar için en önemli konu en yakın arkadaşlarını bularak uygulama üzerinden arkadaş listene ekleyebilme olanağı. Bu nedenle WeChat, arkadaşlarınızı bulabilmeniz için telefonunuzun adres defteri ile WeChat telefon rehberini senkronize ediyor.

Rehberinizdeki kişileri eklemek için bu ekrana gelmeniz yeterlidir. Rehberinizdeki kişiler halihazırda WeChat kullanıyorsa yanında ‘Ekle’ ibaresi vardır ve listenin üst kısmında bulunacaklardır. Eğer kullanıcı değillerse isimlerinin yanında ‘davet et’ yazacaktır. Davet seçeneğine tıklayarak arkadaşınızı sms ile WeChat’e davet edebilirsiniz.

Reklamlar

 

Arkadaşınızın WeChat ID numarasını veya cep telefonu numarasını Add By ID ekranına girerek kendisine arkadaşlık isteği yollayabilirsiniz.

QR Code’ görselini paylaşan arkadaşlarınızı, paylaştıkları kodu taratarak ekleyebilirsiniz. Bir diğer yol da aşağıdaki görselde olduğu gibi telefonunuzdaki herhangi QR Code görselini ‘Choose Existing’e dokunduktan sonra bulunduğu klasörden tanımlatarak da arkadaşlarınızı ekleyebilirsiniz.

WECHAT İNDİR
Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*