Anasayfa / Yazılım / Uzaktaki Bir Bilgisayarı izlemek ister misiniz ?

Uzaktaki Bir Bilgisayarı izlemek ister misiniz ?

Bugün tüm bilgisayar ve internet kullanıcıları için çok güzel bir programdan bahsedeceğim.

Reklamlar

Özellikle işletme sahipleri için çok faydalı olacağını düşünüyorum. Hep birlikte programımızı tanıyalım.

Şirketinizde çalışanlarınızın kendilerine verilen görevleri yerine getirmemesi gibi kötü bir şey yoktur. Sadece bu değil, bir şirketin genel verimliliğini engelleyebiliyor. Şirketinizde ki çalışanların bilgisayarlarında neler yaptığını merak etmişsinizdir. İnternet kullanımını takip edecek birçok program mevcuttur. Şirket bilgisayarlarında yapılan tüm aktiviteleri takip etmenizi sağlayacak kaliteli bir uygulama mevcut.

Reklamlar

ActivTrak programı bilgisayarlar neler yapıldığını izlemeyi sağlayan mükemmel bir uygulama. Bu temelde çalışan sitemler üzerinde kullanılmakta olan uygulamaları takip etmek için bir izleme hizmetini yükleyen bir ajan uygulaması ile birlikte geliyor. Sessizce arka planda çalışır ve kullanılan uygulamalar ve web siteleri ile ilgili son faaliyetlerin raporları ile ve bu tür faaliyetlere ne kadar zaman harcandığını sunar. Ayrıca, otomatik olarak uygulama ekran görüntülerini alır ve online hesabınıza yükleyen gizli bir ekran yakalama programı ile geliyor.

Öncelikle, bir ActivTrak hesap oluşturmanız gerekir. Hesap oluşturduktan sonra, indirip izlemek istediğiniz iş yerleri üzerinde istemci uygulamasını yüklemeniz gerekiyor. Faaliyet raporları görüntülemek için ActivTrak web arayüzünde oturum açın. Gösterge tablosu web sitelerinde harcanan zamanı görmek için Popüler kategoriler, Son Etkinlikler, Popüler Kullanıcılar, Popüler Siteler, Popüler Uygulamalar, Yeni Ekran Görüntüleri ve Tarih Aralığı harcanan zamanı görmek için bilgiler içerir. Popüler uygulamalar, kullanılan uygulamaların adını içeren pasta grafiği şeklinde bilgi gösterir.

ActivTrak1
O anki oturumlar ile ilgili kapsamlı bilgi almak için Raporlar tıklayabilirsiniz. Burada, Popüler web siteler, Popüler uygulamalar, Popüler kategroiler, Aktivite süresi ile ilgili bilgilere erişebilirsiniz. Ayrıca, çalışanların sistemleri üzerinde gerçekleştirilen faaliyetlerin özetini ve PC’ler üzerinde kurulu ActivTrak ajanlarının sayısını gösterir.

Reports2

Daha önce de belirtildiği gibi, uygulamanın ekran görüntüsü yakalama yeteneğini kullanarak çalışanların kötü niyetli faaliyetlerinin görsel bir kanıtını tutabilirsiniz. Tüm güncel kaydedilen masaüstü ekranları görmek için Screenshots-Ekran Görüntüleri üzerine gidin.

Screenshots

Settings-Ayarlar sekmesinde uygulamanın birkaç özelleştirme seçeneği yardımcı olacaktır.

Ücretsiz sürümü sadece 3 uygulama yüklemeyi destekler; ancak, ücretli lisansları satın alarak bu sınırlamaları kaldırabilirsiniz. Uygulama Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8 üzerinde çalışıyor.
PROGRAMI İNDİR

Reklamlar

Bir yorum

  1. bok gibi site bu ne ya virüs var uygulamada

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*