Anasayfa / Mobil / Telefonunuzu Renklendirecek Uygulamalar

Telefonunuzu Renklendirecek Uygulamalar

android modifiye

Reklamlar

1. Tasker (Android): Tasker, belirli işlemleri yine belirli durumlarla eşlemenizi sağlıyor. Örneğin belli bir saat ya da GPS konumu gibi durumlarla Wi-Fi bağlantısının açılması ya da telefonun sesinin kısılması gibi eylemleri eşleyebiliyorsunuz. Yakın zamanda ara birim değişikliği geçirenuygulama Android cihazınızın tüm işlevlerini otomatikleştirmenizi sağlıyor.

2. Launch Center Pro (iOS 5.1+): Eğer jailbreak yapmayı düşünmüyorsanız iPhone telefonunuzun ara birimini ve iOS ayarlarını değiştirme seçenekleriniz kısıtlı. Launch Center Pro bu konuda yardımcı oluyor. Onun sayesinde, desteklenen uygulamalar içinde “kısa yol” benzeri bağlantılar oluşturmak mümkün. Örneğin isterseniz bir arkadaşınıza mesaj gönderme, Instagram’da ekran görüntüsü alma gibi işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

Reklamlar

3. Advanced Task Killer (Android 1.6+): Android, iş çoklu işlemlere geldiğinde aslında elinden geleni yapıyor ama biraz daha fazla kontrol istiyorsanız Advanced Task Killer’ı denemelisiniz.Uygulama sayesinde tek bir dokunuşla onlarca uygulamayı kapatabilir, hafızayı serbest bırakabilirsiniz. Görüntülenen reklamları kaldırmak için 3,19 pound ödeyerek uygulamanın Pro sürümünü almanız gerekiyor.

Nova Launcher, Pimp Your Screen ve Light Flow

4. Nova Launcher (Android 4.0+): Eğer telefonunuzdaAndroid 4.0+ Ice Cream Sandwich yüklüyse, işletim sisteminin arabirimindeki her bir pikseli kişiselleştirmenizi sağlayan Nova Launcher’ı mutlaka denemelisiniz. Uygulamasayesinde renkleri, sembolleri, widgetları ve çok daha fazlasını değiştirebiliyorsunuz. Android mağazasında bulunan bu tür araçların en kapsamlılarından biri olan uygulama, seçeneklerin yedeklerini aldığı için istenen anda eski ayarlara dönebiliyorsunuz.

5. Pimp Your Screen (iOS 4.3+): Tamamen kendine özgü bir telefon ekranı yaratmak ister misiniz? Kullanmanız içininanılmaz çok sayıda şablon sunan Pimp Your Screen, iOS cihazların ana ekranını istediğiniz gibi düzenlemenizi sağlıyor. Ön izleme özelliği sayesinde sonuçları uygulamadan çıkmadan görebiliyor ve anında değişiklik yapabiliyorsunuz. İsterseniz belirlediğiniz seçenekleri tüm iOS cihazlarınıza uygulayabiliyorsunuz.

6. Light Flow (Android 2.2+): Android cihazınızın bildirimlerini, özellikle de bildirim ışıklarını kontrol etmenizi sağlayan uygulamanın ücretsiz ve ücretli sürümleri bulunuyor. Öncelikle ücretsiz sürümü yükleyip cihazınızla uyumlu olduğundan emin olmakta fayda var. Çünkü uygulama bazıtelefon modellerinde root erişimi talep ediyor. Bir kez yükledikten sonra uygulama, belirli uygulamalar ve olaylar için bildirim ışığı rengini değiştirmenizi sağlıyor. Hatta isterseniz belirli aralıklarla renkleri değiştirebiliyorsunuz. İsterseniz titreşim ayarlarını ve uyku modunu da kontrol edebiliyorsunuz.

7. App Icons (iOS 4.3+): iOS cihazınızda bulunan sembolleri kontrol etmek, kişiselleştirilmiş sembol temaları oluşturmak istiyorsanız App Icons işinize yarayacak. Ancak sembolleri değiştirilebilen, şablon desteği sunulan uygulama sayısı sınırlı. Yine de App Icons, cihazınızın görünümünü köklü bir şekilde değiştiriyor. Eğer hemen para harcamak istemiyorsanız, uygulamanın reklam görüntüleyen ücretsiz sürümünü deneyebilirsiniz.

www.ozengen.com

Konu baslıklarına Tıklayarak Programları indirebilirsiniz

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*