Anasayfa / Oyun / Telefon ve tabletlerde aksiyon oyunu World of Tanks

Telefon ve tabletlerde aksiyon oyunu World of Tanks

tank

Reklamlar

 

World of Tanks Blitz, Tablet ve Akıllı Telefonları Coşturacak

Yeni Mobil Oyunuyla Wargaming, Çokluplatform Yayılışını Sürdürüyor Önde gelen free-to-play geliştirici ve yayıncılarından Wargaming bugün, telefon ve tabletler için özel olarak geliştirilen free-to-play DVO aksiyon oyunu World of Tanks Blitz’i tanıttı. World of Tanks’in PC versiyonundan esinlenerek hazırlanan World of Tanks Blitz, serinin takım oyunu, aksiyon, strateji geliştirme gibi özelliklerini taşınabilir ve her daim ulaşılabilir bir platforma taşıyor.

Reklamlar

World of Tanks Blitz, oyunculara ABD, Almanya ve SSCB’nin de dâhil olduğu pek çok ülke ve her birinin kendine has özelliği bulunan orta, ağır tanklar ile tank destroyerleri sunuyor. dokunmatik ekran teknolojisinin avantajıyla oyuncular, savaşa girerken parmaklarından ve oyun becerilerinden fazlasına ihtiyaç duymayacaklar. Ancak aynen World of Tanks’te olduğu gibi, başarı o kadar da kolay gelmeyecek. Gerçek bir tankçı olarak başarıya ulaşmak, oyunun derin taktiksel elementlerin de uzmanlaşmayı ve takım halinde saldırmayı gerektirecek.    Pek çok Android ve iOS cihazdan oynanabilecek olan World of Tanks’in konsol kalitesinde görselleri ve gerçekçi fizik motoru, düşmanla karşılaşma ve kapışma sahnelerinin son derece gerçekçi olmasını sağlıyor. Sabah işe giderken ya da evinizde dinlenirken; istediğiniz anda kısa ama hararetli, 7’ye 7 PvP maçlara girebilirsiniz.  Konu hakkında Wargaming CEO’su Victor Kislyi, “World of Tanks Blitz’in oyuncuya yaşattığı deneyimin, konsolda bulabilecekleri her şeyle rekabet edebilir olması için çok uğraştık. Başından beri World of Tanks’i daha çok platformla buluşturmayı amaçladık. Ve şu anda, oyunculara World of Tanks’i yepyeni bir şekilde deneyimleme şansı verdiğimiz için çok mutluyuz” açıklamalarında bulundu.    Yakın zamanda duyurulan ve World of Tanks evreninde geçen tarayıcı tabanlı TCG World of Tanks Generals’la birlikte World of Tanks Blitz, firmanın çokluplatform gelişim stratejisi dahilinde mobil alana doğru attığı yeni bir adım. Her iki oyun da, yakın zamanda tüm Wargaming oyunlarını tek bir kullanıcı hesabı altında toplayacak olan Wargaming.net web sitesi ‘ne dahil edilecek.

World of Tanks Blitz Hakkında  World of Tanks Blitz, World of Tanks’in bilgisayar versiyonundan esinlenerek  telefon ve tabletler için geliştirilmiş bir free-to-play DVO’dur. Yenilikçi dokunmatik kontrolleri, yoğun 7’ye 7 PvP maçları, farklı sınıflara ait yığınla tank modeli ve konsol kalitesinde görselleriyle World of Tanks Blitz, tank savaşlarının hararetini ve heyecanını nerede olursa olsun oyunculara yaşatan bir oyundur.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*