Anasayfa / Mobil / Telefon Unutma Derdine Son

Telefon Unutma Derdine Son

Ttec, kulaklık kullanımını yeni bir boyuta taşıyor ve Makaron’un yeni versiyonunu piyasaya sunuyor.

Reklamlar

Ttec, kulaklık kullanımını yeni bir boyuta taşıyor ve Makaron’un yeni versiyonunu piyasaya sunuyor. Yeni ‘Makaron Buzz’ın en önemli özelliği telefonunuzdan uzaklaştığınız anda sizi titreşimle uyarıp telefonunuzu unutma derdine son vermesi.

Makaron Buzz, özel klipsi sayesinde yakaya takılabiliyor ve otomatik kablo sarma sistemiyle kablo karmaşasını da tek tuşla ortadan kaldırıyor.

Reklamlar

Türkiye’nin en çok satan cep telefonu aksesuarları markası Ttec, tüketicinin ihtiyaçlarını dinleyerek ürünlerini geliştirmeye devam ediyor. Ttec, kulaklık kullanımına yeni bir boyut getiren Bluetooth kulaklık modeli Makaron’un yeni versiyonu Ttec Makaron Buzz’ı piyasaya sundu.

Kullanıcısını uyaran kulaklık

Ttec Makaron ‘Buzz’ın en dikkat çekici özelliği; telefonunuzdan uzaklaştığınız anda bunu farketmesi ve sizi titreşimle uyarması. Bu özellik sayesinde, artık kullanıcılar telefonlarını bulundukları ortamda unutmayacaklar, böylece telefonu kaybetme derdi de son bulacak. Ttec Makaron Buzz, ayrıca çağrı alındığında vetelefon bağlantısı kesildiğinde de yine kullanıcısına titreşimle uyarı veriyor.

Birbirine dolanan kablo derdine son veriyor

Ttec Makaron’un Bluetooth kulaklık deneyimini zenginletiren tüm özellikleri yeni Makaron Buzz ile de kullanıcılara ulaşıyor. Makaron Buzz, özel klipsi sayesinde yakaya takılabiliyor ve otomatik kablo sarma sistemiyle kablo karmaşasını tek tuşla ortadan kaldırıyor.

Makaron Buzz ile kullanıcılar bütün gün kulaklarında kulaklıkla gezmekten ve birbirine dolanan kablolarla uğraşma derdinden kurtuluyor. Telefona çağrı geldiğinde Makaron Buzz’ın sadece kablosunu çekmek yeterli oluyor. Çağrı sonlandırıldığında ise sarma düğmesine basılarak kablosu geri toplanabiliyor. Bu şekilde, karışarak kullanımı kısıtlayan kablo problemi sona ermiş oluyor ve ortaya kötü bir görüntü de çıkmıyor.

LED ışıkla bağlantı durumunu gösteriyor

Makaron Buzz, şık ve modern tasarımıyla dikkat çekiyor.  Siyah renk seçeneğiyle her kıyafete uyum sağlayacak Makaron Buzz, pembe ve beyaz seçenekleri ile de aksesuarlarına renk katmak isteyenlere hitap ediyor. Üzerinde bulunan LED ışıklı uyarısı ise Makaron Buzz’ın bağlantı durumunu gösteriyor.

Bluetooth kulaklığın tüm teknik avantajlarını tam anlamıyla yaşatıyor

Makaron Buzz, modern tasarımı kadar teknik özellikleriyle de ilgi çekecek… Çift cihaz ile aynı anda olmak üzere, toplamda 7 cihazla eşleşebilme imkanı sunan Makaron Buzz’un akıllı tuşu ile eşleştirme, cevap verme, reddetme ve arama sonlandırma yapabiliyor. 7 saate kadar konuşma, 240 saate kadar bekleme süresi sunan Bluetooth kulaklık, son aranan numarayı tekrar arama olanağı veriyor ve otomatik olarak tekrar eşleşme sağlıyor. Ses arttırma ve azaltma tuşları ve sesli arama özelliği sayesinde, Ttec Makaron Buzz, Bluetooth kulaklık kullanmanın tüm teknik avantajlarını tam anlamıyla yaşatıyor.

Makaron Buzz Bluetooth kulaklığı, Turkcell satış noktalarında ve Teknoloji mağazalarında bulmak mümkün. Ttec Makaron Buzz’ın tavsiye edilen satış fiyatı 119 TL

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*