Anasayfa / Oyun / “Tank Battles” Harika Tank Oyunu Android

“Tank Battles” Harika Tank Oyunu Android

Tank Battles

Reklamlar

Gameloft tarafından Android platformuna ücretsiz olarak sunulan Tank Battles oyunu oldukça eğlenceli ve heyecan verici bir oyun. Tank kralı olmak için rakiplerinizle kıyasıya bir savaşa girmeniz ve kazanmanız gerekiyor çünkü, oyunculardan sadece biri rakiplerini haklayıp Tank Kralı tacını giyecek. O sen misin? Öyleyse hazırlan ve Tank Battles’i başlat!

Tankını kişiselleştir, savaş alanına gir ve rakiplerini yok et! Tank Battles, gelmiş geçmiş en heyecanlı çok oyunculu macerayı sunuyor, zorlu yalnız görevler de cabası. Tanklar hızlı ve kullanması kolay, vakit kaybetmeden en büyük tank komutanı olabilirsiniz.

Reklamlar

● TANK’INI DONAT: Top, zırh, palet, kamuflaj ve daha fazlasını içeren 90.000’den fazla kombinasyonla kişiselleştir.

● SAVAŞ ALANINA HÜKMET: Mayın, taret, bomba gibi 22 güçlü malzemeyle rakiplerine ağır hasarlar ver.

● TAKIMINI TOPLA: Haftalık ve sürekli Lider panosunda tırmanırken, arkadaşlarınla oyna ya da onlara efsanevi savaşlarda meydan oku.

● İNANILMAZ EĞLENCE: Yok edilebilir bloklar, hareketli engeller, kapanır kapılar, taşıyıcı bantlar ve daha fazlasını içeren, maksimum eğlence için tasarlanmış 80+ tek oyunculu seviye ve 10 çok oyunculu harita.

Gameloft’un oyun için seçtiği slogan oldukça ilginç!

DİKKAT: Tank Battles çok ciddi bağımlılık yapar. Gameloft, oyuncular arasında tanklar yüzünden çıkan kıskançlıktan sorumlu değildir!

İNDİR

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*