Anasayfa / Mobil / “Talkray” ile Ücretsiz Konuşun Android

“Talkray” ile Ücretsiz Konuşun Android

talkray

Reklamlar

Android platformunda anlık mesajlaşma uygulamaları arasına yeni giren isimlerden biri de Talkray. Çeşitli ifadeler ile mesajlaşma deneyimini zenginleştiren yazılım, fotoğraf, video, ses kaydı gibi zengin medya içerikleri göndermeye de imkan tanıyor. Ayrıca diğer sosyal ağ uygulamaları ile senkronize edilebilme özelliğine sahip olan uygulama “Google Play“de 1 milyon indirilme oranına sahip ve 5 üzerinden 4,3 yıldız almış durumda.

TALKRAY ÖZELLİKLERİ

Reklamlar

●Anlık metin temelli iletişim

●Sesli mesaj gönderme

●Resim ve fotoğraf gönderme

●Video gönderme

●Sesli görüşme

●Konferans görüşmesi

●Metin temelli grup görüşmeleri

●Tablet desteği

Uygulamamızın özelliklerini kullanabilmeniz için hem sizin hem de karşı tarafın cihazında Talkray uygulamasının kurulu olması gerekiyor. Gerekli kurulumları yapıp, uygulamayı başlattığınızda uygulama menüsü üzerinden yapacağınız seçimler ile ücretsiz olarak metinsel mesajlar, grafik içerikli mesajlar, video içerikli mesajlar, ses içerikli mesajlar gönderebiliyorsunuz.

Ayrıca isterseniz bu mesajları birden fazla alıcıya da aynı anda gönderebilirsiniz. Tablet desteği olan uygulama üzerinden konferans şeklinde aynı anda birden fazla kişi ile sesli görüşmeler de yapabiliyorsunuz. Ücretsiz olarak sunulan uygulamada herhangi bir reklam alanı da bulunmuyor.

Ücretsiz indirin
Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*