Anasayfa / Mobil / Samsung’dan Özel Telefon Galaxy F

Samsung’dan Özel Telefon Galaxy F

galaxy f

Reklamlar

Kullandığı üst seviye donanım ve yazılımsal özelleştirmelerle beraberAndroid dünyasının son yıllarına damgasını vuran Samsung, en üstsegmentte Galaxy S ailesini devam etiriyor. 4. nesile kadar ulaşan Galaxy S ailesi, genellikle plastik malzemeden üretildiği için hep bir kesimin eleştirisini toplamıştı. İşte iddialara göre SamsungGalaxy S ailesini almayan ve bu aileye uzak duran kitleyi kendine çekmeyi hedefliyor.

Güney Kore‘nin öne çıkan haber sitelerinden ETNewsSamsung‘un üst seviye malzeme kalitesine odaklanan yeni bir seri çıkaracağını, bu serininde Galaxy F ailesi olarak adlandırılacağını öne sürdü.

Reklamlar

2014′ün ilk dönemlerinde piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy F serisi, tamamen metal alaşımdan oluşan kasası ve üst seviye materyalleriyle dikkat çekecek. Tamamen premium bir his uyandırması amaçlanan telefon,Optik İmaj Sabitleme teknolojisini kullanan 16 Megapiksel kamera ile donatılacak. Samsung’un bu cihazlarda yenilenen Exynos Octa çipsetini kullanması bekleniyor.

Gelen bilgilere göre SamsungGalaxy Note ailesini hesaba katmazsak artık her sene iki tane amiral gemisi hazırlayacak. Bunlar Galaxy veGalaxy F modelleri olarak iki kanaldan devam edecek.

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*