Anasayfa / Mobil / Samsung S5’den Gelişmeler

Samsung S5’den Gelişmeler

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde sizlere Samsung’un Galaxy S5 modeli ile birlikte bulanıklık ve titreme önleyici bir kamera teknolojisi üzerinde çalıştığını iletmiştik.

Reklamlar

O haberimizde Samsung’un S5 modelinde 13 MP’lik bir kamera kullanacağını da sözlerimize eklemiştik ama bugün gelen haberlere göre Samsung’un başka planları var.

s5

Reklamlar

Zira ETNews adlı Güney Kore menşeili bir internet sitesinin haberine göre Samsung’un Galaxy S5 modelinin kamerası Samsung tarafından üretilmeyebilir. Çünkü Samsung’un 16 MP’lik bir kamera kullanmak istediği ve bu kameranın da Sony tarafından üretilebileceği iddia edildi.

Sony’nin DSLR ve EVIL kameralardaki tecrübesi ve piyasadaki birçok akıllı telefon için lensler üretiyor olduğunu göz önüne alacak olursak, bu iddiaların gerçeğe dönüşebileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Son olarak Galaxy S5’in 8 çekirdekli (octa-core) 14nm Exynos 6 işlemci ve 4 GB bellek ile üretileceği iddialarının da internette dolaşmaya başladığını fakat bu iddiaların iç kaynaklardan gelmediğini de belirtmemiz gerek

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*