Anasayfa / Oyun / S4 League Oyunu Türkiye’de

S4 League Oyunu Türkiye’de

s4-league

Reklamlar

Oyun üreticisi ProSiebenSat.1 Games, sevilen ücretsiz çevrimiçi oyunu S4 League‘i Türkiye’de resmenpiyasaya sürdü. Aksiyon dolu bu oyunun Türk topluluğu ile buluşmasını kutlamak için geliştirme ekibi, oyunun metinlerini tamamen Türkçeye çevirmekle kalmadı, aynı zamanda yeni silah ve etkinliklerle dolu özel ve sınırlı süreli bir içerik paketi de hazırladı.

Savaşçı kodunu yükleyin

Reklamlar

Yalnızca Ağustos’ta ücretsiz olarak verilecek Kanlı Casus Baltası’nı alabilmek için, lansman aşaması süresince oturum açmak gerekiyor. Yedi gün boyunca ekstra %10 saldırı veren bu öldürücü silahı kullanarak bir savaşçı olup yakındaki Topluluk Turnuvası Etkinlikleri’nden birinde düşmanlarınıza karşı hakimiyet kurabilirsiniz. Örneğin: 80. Seviye savaşçılarına, Altın Altıpatlar (Saldırı +%10, PEN +10), Mor Denizaltı Silahı (Saldırı +%10) veya Katana (Saldırı +%10, PEN +80) gibi olağanüstü silahlar veren Uzman Etkinliği’ne adınızı yazdırmaya çalışabilir ya da  sanal bir bilim kurgu spor yarışması olan S4 League’e kendinizi verin ve liderlik tablosunun tepelerine tırmanabilirsiniz.

Süper Alışveriş

Lansman sırasında ve sonrasında birçok yeni elbise, silah ve farklı öğeler sizlerle buluşacak. İster bir korsan kostümü giymek veya bir Alev Katanası savurmak veya Kapsüllere biraz PEN harcamak isteyin; satın almak isteyip de bulamayacağınız hiçbir şey olmayacak.

Oturum açmak demek ödül demek

Art arda olmasına gerek yok, oyuna sürekli oturum açmak, oyunculara birçok bonus öğesi kazandıracak. Örneğin, üç gün oynarsanız 1 Kupan Kapsül, yedi gün oynarsanız 3 G Kapsülü’nden 2 blok kazanacaksınız ve böyle böyle devam edecek.

Sporun geleceği

S4 League, Oyuncu-Oyuncu hem de grup savaşlarına izin veren birçok farklı oyun moduna sahip bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Her karakter toplam üç silah kullanır ve düşmanlarıyla savaşmakta kullanacağı bir süperinsan yeteneğine sahiptir. Oyuncular, karakterlerinin ayarlarını kendileri seçer, bu sayede taktiksel ve strateji anlamında sayısız çeşitlilikte kombinasyona sahip olurlar, bu da bir profesyonel oyun ve klan temelli topluluklar için ideal bir ortam.

OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN
Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*