Anasayfa / Donanım / Profesyonel Oyuncu Mouse A4 Tech Bloody Headshot V8
Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel Oyuncu Mouse A4 Tech Bloody Headshot V8

Fiyat-Performans modelleriyle adını duyuran A4 Tech, profesyonel oyun ekipmanlarına yönelerek Bloody serisini ortaya çıkardı. Oldukça iddialı modellerin yer aldığı Bloody serisinin en üst seviye oyuncu faresi A4 Tech Bloody Headshot V8 modeliyle karşımızda.

A4 Tech Bloody Headshot V8 ergonomik tasarıma sahip tepkime süreleri oldukça hızlı bir oyuncu faresi. Her iki yanda bulunan kanatçıklar zeminle parmaklarınızın bağlantısını keserek daha hızlı tepki vermeniz yardımcı olmak için tasarlanmış. Bloody Headshot V8’in üzerinde 5 tuş bulunuyor. Farenin sol iç bölümde ileri ve geri tuşları olarak kullanabileceğini 2 tuş ve farenin üzerinde programlanabilen 3 tuş bulunuyor. Kutu içerisinde gelen CD’de farenin programlanabilen tuşlarını ayarlamanızı sağlayan Oscar Editör adlı yazılım yer alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

SAMSUNG CSC

Bloody Headshot V8’de 3 farklı çekirdek modu bulunuyor ve bu 3 mod fareye farklı karakterler kazandırıyor. Mod seçimlerine göre farenin rengi kırmızı, yeşil ve sarı olmaz üzere 3 farklı renge değişebiliyor. Çift katmanlı lensi sayesinde ani tepkileri bile çok rahat algılayabilen Bloody Headshot V8 oyun severlerin vazgeçemeyeceği donanımlar arasında kendine yer edinebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

A4-Tech-Bloody-Headshot-V82

Teknik Özellikler:

Çözünürlük: 3200 dpi
Görüntü işleme: 368 megapiksel / sn
Tepki Süresi: 1 ms
Bellek: 160K
Ağırlık: 155g

A4-Tech-Bloody

Bloody Serisi Hakkında Yazımızı okuyabilirsiniz

http://www.ozengen.com/online-oyuncular-bloody-mouse/

Sponsorlu Bağlantılar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir Yorum Yazın