Anasayfa / Oyun / Pes 2014 Motivasyon Videosu

Pes 2014 Motivasyon Videosu

pes 2014 2

Reklamlar

Bu sene Fox Engine ve Havok fizik motorunun desteğini arkasına alanKonami, PES 2014‘te serinin en köklü değişikliklerine imza atmaya devam ediyor.

Son birkaç yıldır, EA‘nin Fifa‘da yaptığı köklü değişikliklere ayak uyduramayan Konami, oyun severlerin kendisinden beklediği atılımı bu sene gerçekleştirecekmiş gibi gözüküyor.

Reklamlar

PES 2014‘te serinin en radikal kararlarını alarak baştan aşağı değişikliğe giden firma, önce oyun motorunu değiştirmiş, ardından fizik animasyonları için Havok fizik motorundan yararlanılacağını açıklamıştı.

Konami, şimdide daha önce hiçbir futbol oyununda karşılaşmadığımız bir yeniliğe imza atmak üzere. PES 2014‘te karşımıza çıkacak olan “Heart” isimli sistem sayesinde, oyuncuların motivasyonları direk oynanışa etki edebilecek.

pes 2014 1

Örneğin morali, motivasyonu daha yüksek olan bir oyuncu frikikleri daha iyi kullanabilecek. Bu motivasyon olayı oynayanların bileceği üzere NBA 2Kserisinde son derece tutarlı bir şekilde çalışıyordu. Üst üste isabetli şut atan sıradan oyuncular isabet oranını yükseltebiliyor ve bu direk oynanışa etki ediyordu. Bakalım Konami bu sistemi 2K Sports kadar başarılı bir şekilde oyuna entegre edebilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Lafı daha fazla uzatmadan sizi Konami‘nin PES 2014 için yayınladığı yeni video ile baş başa bırakalım.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*