Anasayfa / Oyun / Modern Warfare 4’mü Geliyor

Modern Warfare 4’mü Geliyor

Activision‘un, Black Ops 2‘yi duyurmasının ardından pek çok kimse bir sonraki Call of Duty oyununun Modern Warfare 4 olacağını düşünüyordu. Fakat Activision bu düşünceye sahip olanları ters köşe yaparak yepyeni bir CoD oyunu olan Ghosts‘u duyurdu.

Reklamlar

Bu duyurunun ardından aylar geçti ve Modern Warfare fanları artık 4. oyundan ümitlerini kesmek üzereyken ortaya MW4 ile ilgili yeni iddialar atıldı. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki tüm bu bilgiler söylentiden ibaret.

Söylentiye göre, Modern Warfare serisinin yapımcıları arasında yer alanSledgehammer‘ın çalışanlarından Robert ValdiviaCall of Duty: Ghosts‘tan sonra gelecek olan Modern Warfare 4‘ün fotorealistik grafiklere sahip olacağını söylüyor.

Reklamlar

Eğer, Sledgehammer çalışanı olduğu iddia edilen kişinin söyledikleri doğruysa bile, ActivisionGhosts‘a bir gölge düşmemesi için Modern Warfare 4‘ün duyurusunu bu oyun piyasaya sürüldükten 2-3 ay sonra yapacaktır. (MW4 şimdi duyurulursa bu ister istemez Ghosts‘un satışlarınıetkileyebilir.) Bu süre zarfında da, bir çok MW4 söylentisi ortalıkta dolaşacaktır.

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*