Anasayfa / Oyun / League of Legends Türkiye Sampiyonu:DP.KasperskyLab

League of Legends Türkiye Sampiyonu:DP.KasperskyLab

League of Legends Türkiye Büyük Finali Şampiyonu belli oldu. Türkiye eSpor tarihinin en büyük etkinliği muhteşem bir finalle tamamlandı. LoL TV canlı yayınını rekor sayıda sihirdar takip ederken, KüçükÇiftlik Park’ta da manzara farksızdı. Hem 3.’lük hem de şampiyonluk maçları sırasında coşku görülmeye değerdi.

Reklamlar

 

Türkiye Büyük Finali Üçüncülük Karşılaşması

Reklamlar

TBF’de heyecan HWA Kingston – ANT GamerMarket takımları arasındaki 3.’lük mücadelesi ile başladı. Hayli yakın skorlar ve beraberlikle geçen ilk 2 maçın ardından, seri, son maçta HWA’nın üstünlüğü ile sonuçlandı.

Şimdiye kadar hep finalde görmeye alıştığımız HWA, Türkiye Büyük Finali’nde 3.’lük ve 10.000 TL ödül ile yetindi. ANT ise bu muhteşem atmosferde tecrübe kazanmış, izleyicilerin takdiri ve alkışıyla KüçükÇiftlik Park’tan ayrılmış oldu.

lol turnuva

Türkiye Büyük Finali Şampiyonluk Karşılaşması

League of Legends 3. Sezonu Türkiye Şampiyonu’nu belirleyecek final serisinde rakiplerDP.KasperskyLab ve Team Turquality Blue takımlarıydı. Finallerde karşı karşıya görmeye alışmadığımız bu iki ekip, TBF’de bir ilki yaşatmak için karşımızdaydı.

Takımların her ikisi de hem muhteşem ödüller kazanmak hem de GamesCom’dan Amerika’ya kadar giden rüya gibi bir macera yaşamak için şampiyonlarını Sihirdar Vadisi’ne indirdiler. Tüm bu hedefler için finale çok iyi hazırlandığını hissettiren DP.KasperskyLab, yine 3-0’lık bir seri ile finale damgasını vurdu.

40.000 TL nakit ödül ile Avrupa’da ve belki Amerika Sezon 3 Finallerinde Türkiye’yi temsil etme hakkı DP.KasperskyLab’ın oldu.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*