Anasayfa / Mobil / Kaybolan iPhone’u Bulma Find My iPhone

Kaybolan iPhone’u Bulma Find My iPhone

Find My iPhone Uygulaması: iPhone’unuzu çaldırdığınızda veya bulamadığınızda internet üzerinden iPhone’unuzun nerede olduğunu gösteren bir yazılımdır.

Find My iPhone Hangi versiyonlarda çalışır?
iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3. nesil), iPod touch (4. nesil), iPod touch (5. nesil) ve iPad ile uyumlu. iOS 5.0 veya üst sürümünü gerektirir. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edildmiştir.
Sırasıyla yapmanız gerekenler şu şekildedir.
Uygulamayı İndirin TIKLA İNDİR
  1. Telefonunuzdan önce icloud servisine üye olmanız gerekmektedir. Eğer iCloud’a üye değilseniz dilerseniz, https://www.icloud.com/ dan yada cep telefonunuzdan uygulamayı indirip üye olmanız gerekmektedir.
  2. iCloud’a üye olduktan sonra iPhone’unuzdan AYARLAR>iCloud>iPhone’umu Bul>(izin ver deyip 1 konuma getirin)
  3. İkinci kontrol edeceğimiz yerde AYARLAR>Mail, Kişiler, Takvimler>Hesaplar kısmında iCloud hesabının ekli olması gerekmektedir. Ekli değilse “Add Account” seçip “MobileMe” yi seçiyoruz ve hesabım ile şifremizi giriyoruz.

iphone bulma

Reklamlar

Artık işlemler tamamdır. iPhone’umuz ortalıkta yoksa hemen internetten www.iCloud.com a girip hesap kullanıcı adı şifremizi girdiğimizde Find My iPhone iconuna tıklayıp girdiğimizde iPhone’umuz neredeyse hemen gösteriyor.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*