Anasayfa / Mobil / iOS Oyunları Haftanın En iyi 5 Oyunu

iOS Oyunları Haftanın En iyi 5 Oyunu

videoid2104

Reklamlar

Turbo Racing League

DreamWorks’ün yapımını üstlendiği ve 17 Temmuz’da vizyona girecek olan ‘Turbo’ filminden esinlenerek geliştirilen Turbo Racing League oyunuisminden de anlaşılacağı üzere bir yarış oyunu olma özelliği taşıyor.

Reklamlar

Into the Dead ve Super Monsters Ate My Condo gibi oyunların geliştiricileri tarafından yapılan bu oyun, firmanın diğer oyunları gibi büyük bir ilgiyle karşılaşacak gibi görünüyor.

İNDİR

Defense Technica

Com2uS firması tarafından geliştirilen ve alışık olduğumuz kale savunmaoyunlarına farklı bir bakış açısı getiren Defence Technica, göz alıcı 3Dgrafikleriyle ve farklı oynanış yapısıyla sizleri içine çekecek. Defence Technica, kale savunma ve kart oyunlarının tarzını bir araya getirmiş.

İNDİR

Eğer savunma ve kart türündeki oyunları seviyorsanız Defence Technica‘yı kaçırmamalısınız. iPhone 3GS, iPod Touch 4 ve iPad 1 içindesteklenmeyen bu oyunu diğer iOS cihazlarda oynayabilirsiniz.

Defense Technica‘yı 1.79TL karşılığında buradan satın alabilirsiniz.

Deep Dungeons of Doom

Deep Dungeons of Doom oyunun derinliklerine dalmak için öncelikle cesaretinizden emin olmanız gerekiyor. Gittikçe daha da derine inen ve birbirinden daha tehlikeli zindanlar sizi bekliyor.

Derinliğe doğru yol alacağınız bu yolculukta karşınıza çıkan canavarları nasıl yenmeniz konusunda birçok yetenek ve taktik sahibi olacaksınız. Canavarlarla karşılaşmanız dışında, karşınıza çıkan birbirinden muhteşemhazinelere de bayılacaksınız.

Birbirinden farklı yeteneklere sahip olan 3 karakterden dilediğinizi seçin ve mücadele gerektiren zindanlarda yaratıklarla kıyasıya savaşın.

Deep Dungeons of Doom‘u ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

İNDİR

Scurvy Scallywags

Candy Crush türünde bir oyun olan Scurvy Scallywags oyununda, korsanınızı üçleme yapmak için hareket ettirmelisiniz. Her eşleşmeyle beraber, yok olan üçlemenizin yönünde bir kayma meydana gelecek.

Gizemli ormanları, çölleri, kutupları ve ateş adalarını ziyaret ettikçehazineler toplarken, şeytan görünümlü korsanlarla ve canavarlarla ölümüne mücadele edeceksiniz. Birbirinden farklı 50 Game Center başarısı içeren bu oyunun bağımlısı olabilirsiniz.

Scurvy Scallywags‘ı 1.79TL karşılığında buradan satın alabilirsiniz

İNDİR

Radio Trek: Music Powered Runner

App Store’un ilk ve tek müzikle güçlenen koşucusuna sahip olanRadioTrek oyunu, size yüklediğiniz her müzikle beraber eşsiz bir koşudeneyimi sunuyor. Oyundaki bazı özellikler yüklediğiniz müziğe göre deçeşitlilik gösteriyor.

Oyunda bulunan 9 farklı müziğe ek olarak, iTunes müzik kütüphanenizden de oyuna müzik yükleyebilirsiniz. Ayrıca farklı şapkaları kullanarakkarakterinizi de dilediğiniz gibi kişiselleştirme imkânına sahipsiniz.

Radio Trek: Music Powered Runner‘ı ücretsiz olarak buradanindirebilirsiniz

İNDİR

http://youtu.be/usXg3DBy_NU

 

 

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*