Anasayfa / Mobil / Hafıza Oyunu Meraklılarına: Logo Bulmaca

Hafıza Oyunu Meraklılarına: Logo Bulmaca

Hafıza oyunlarında iddialıysanız, tamamen Türkçe olan bu iOS ve Android oyununu denemelisiniz!

Hafızanızı zorlamaya ve geliştirmeye yardımcı olan logo oyunlarını mutlaka oynamışsınızdır. Bu tip oyunların en büyük dezavantajı, yapımcılarının yurtdışında yer alması ve yerel firmalara yer verilerek Türkiye’de pek bilinmeyen markaların sorulmasıdır. Logo Bulmaca isimli oyunu diğerlerinden ayıran en önemli özellikse Türk yapımı olup ülkemizdeki markaları barındırıyor olması.

Reklamlar

Sade bir tasarım ve rahat bir oynanış sunan Logo Bulmaca’da yüzlerce marka yer alıyor. Oyunda logoların belli bir kısmı gösterilerek hangi markaya ait olduğunu tahmin etmeye çalışıyor, tamamlanan her bölümden sonra performansınıza göre altın ve puan kazanıyorsunuz. Bu puanlar ile Game Center liderlik tablosunda üst sıralara tırmanma mücadelesine katılmak mümkün. Ayrıca takıldığınız bölümlerde iki adet yardımcıyı kullanarak bölümü atlama şansına da sahipsiniz.

En çok markayı ben bilirim!” diyor ve vakit geçirmek için eğlenceli bir oyun arıyorsanız, Logo Bulmaca’yı iPhone’unuz veya iPad’iniz için App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Reklamlar
Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*