Anasayfa / Yazılım / Golden Keylogger – Siz Yokken Bilgisayarda Neler Oluyor

Golden Keylogger – Siz Yokken Bilgisayarda Neler Oluyor

golden-keylogger

Reklamlar

Keylogger yazılımları ile istediğiniz bir bilgisayardaki bütün bilgileri alabilirsiniz (şifreler dahil) Programın full sürümü için mail atabilirsiniz webmaster@ozengen.com

Golden Keylogger, bilgisayarınızda rahatlıkla kamufle olabilen küçük ve kullanışlı bir keylogger programıdır. Programın görev yöneticisinde çıkıp çıkmaması tamamen size kalmış. İster görev yöneticisinde farklı bir isimle çıkar, istersenizde hiçbir şekilde görünmez. Aynı şekilde programın Denetim Masasındaki ”Program Ekle-Kaldır”da da farklı isimle görünmesini ya da hiç görünmemesini isteğinize göre sağlayabilirsiniz.

Reklamlar

keylogger

Güvenlik amacı için programın tuttuğu kayıtları şifreleyebilir ve başkalarının görmesini engelleyebilrsiniz. Ayrıca yine isteğe bağlı olarak program dilerseniz belirli aralıklar ile tuttuğu kayıtları size e-posta aracılığı ile gönderebiliyor.

Not: Program adından da kolaylıkla anlayaşılabileceği gibi bir Keylogger programıdır. Bilgisayarınızda yüklü olan Anti-Virüs, Internet Security gibi güvenlik yazılımları programın bilgisayarınız ve kişisel bilgileriniz için bir tehdit oluşturduğuna dair uyarı verebilir ve bu doğaldır.

keylogger1

İNDİR

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*