Anasayfa / Mobil / Gelen Aramalara El Sallayarak Cevap Verin

Gelen Aramalara El Sallayarak Cevap Verin

Günümüzde akıllı telefonlar ile yapılabilenler bir süre sonra kullanıcılara yetmeyince yardıma uygulamalar koşuyor.

Reklamlar

Hemen hemen her alanda ve her ihtiyaca karşı üretilmiş bir uygulama bulmak mümkünken, bugün sizlere Air Call- Accept adını taşıyan ve bundan sonra gelen her aramanızda kullanmak isteyeceğiniz bir uygulamadan bahsedeceğiz.

Öncelikle Air Call-Accept’in şimdilik sadece Android kullanıcılarına hizmet sunduğunu belirtmemizde fayda var. Bu uygulama, telefonunuzun sesnsörü sayesinde size daha önce deneyimlemediğiniz ve oldukça havalı bir cevap verme yöntemi sunuyor.

Reklamlar

Tüm Android telefonlara indirilebilen bu uygulama çıktığı günden beri Galaxy S4 sahiplerinin vazgeçilmezlerinden biri oldu. Özellikle araç kullanırken veya telefonunuza erişmenin o an için zor olduğu anlarda, gelen aramayı bir el sallamanızla kabul edebiliyorsunuz.

Tüm bunların yanında Air Call-Accept size gelen aramaya el sallayarak cevap vermenizin yanında aramayı reddetmenize, hoparlörü açmanıza ve reddediğiniz çağrılara otomatik ( Aç kullanıyorum) gibi mesaj göndermenize olanak sağlıyor.

Sizlere farklı bir telefon kullanma deneyimi sunan bu uygulamayı buradan indirebilir ve uygulamanın nasıl çalıştığını aşağıda yer alan videodan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

UYGULAMA İNDİR
Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*