Anasayfa / Sosyal Medya / Facebook Monoidics’i Satın Aldı
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Monoidics’i Satın Aldı

Facebook, yazılımlardaki hataları bulmak üzere yazılım geliştiren İngiltere merkezli Monoidics firmasını satın aldı. Anlaşmanın finansal detayları açıklanmadığından sosyal ağın bu iş için ne kadar para harcadığı bilinmiyor.

Mark Zuckerberg ve ekibinin amacı, Monoidics’in doğrulama ve analiz teknolojisini mobil geliştirme işlemi içerisine entegre etmek. Bu satın alma, Monoidics programcılarının eski ofislerini terk ederekLondra‘daki Facebook ofislerine taşınmaları anlamına geliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook’un Londra mühendislik takımından Philip Su, satın almayla ilgili açıklamayı Facebook zaman tünelinde yaparken Monoidics, duyuruyu bu adresteki blog’unda yaptı.

Monoidics takımı, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Facebook’un mühendis takımı üyeleriyle tanıştığımızda ne kadar çok ortak noktamız olduğunu fark ettik: kaliteye insafsızca odaklanmak, hızla ilerlemek ve yeni şeyler denemek ve patlama yapma arzusu.” Takım, Facebook takımına katılarak teknolojisini yeni bir seviyeye taşıyacağına gönülden inanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir Yorum Yazın