Anasayfa / Sosyal Medya / Facebook Hesabınız icin En iyi Programlar

Facebook Hesabınız icin En iyi Programlar

Facebook Hesabınızı daha iyi kullanmanız  icin En iyi Programları sizler için derledik

Facebook App Advisor (Firefox)

Facebook’a yüklediğiniz verilerin üçüncü kişilerin eline ulaşmadığından emin olmak istiyorsanız, hangi uygulamaların yüklü olduğundan emin olmanız gerekiyor. Bir Firefox eklentisi olan Facebook App Advisor, size bu konuda yardımcı oluyor.

Reklamlar

 

Facebook App Advisor (Firefox)

Facebook PhotoTheater Killer (Firefox)

Facebook’un “PhotoTheater” isimli yeni fotoğraf gösterme sistemini değiştirip eski haline getiren bir araç.

Reklamlar

Facebook PhotoTheater Killer (Firefox)

TimelineRemove

Eğer aradan geçen bu kadar zamana rağmen hala zaman tüneline alışamadıysanız, bu araç sayesinde ondan kurtulabilirsiniz.

TimelineRemove

FaceWash

Bu ücretsiz web aracı Facebook profilinizi gözden geçiriyor, yayınlara, beğenilere ve fotoğraflara bakarak utanç verici olabilecek şeyleri tespit edip siliyor. Ancak aracın otomatik olarak sadece İngilizce ifadeleri tespit edebildiğini unutmayın. Tespit etmesini istediğiniz Türkçe ifadeleri sizin girmeniz gerekiyor.

FaceWash

KillSwitch

Birlikteliğine son veren kullanıcıların çok işine yarayacak bu Android uygulaması eski sevgilinin yer aldığı ve işaretlendiği video ve fotoğrafları düzeltiyor.

KillSwitch

SocialReviver

Zaman içinde Facebook’da yapılan değişikliklerin kullanıcıların hepsinin hoşuna gittiğini söylemek zor. SocialReviver eski işlevleri ve bazı işe yarar seçenekleri geri getiriyor.

SocialReviver

Profile Watch

Profile Watch, davetsiz misafirlerin Facebook profilinizin ne kadarını görüntüleyebildiğini anlamak da kullanabileceğiniz bir web uygulaması. Uygulama Facebook profilinizi gözden geçiriyor ve bir gizlilik puanı veriyor. Siz de bu puan doğrultusunda gerekli düzenlemeleri yapabiliyorsunuz.

Profile Watch

My Permissions

Pek çok farklı online uygulama ve hizmetin gizlilik ayarlarını tek bir merkezden yönetmenizi sağlayan bir web uygulaması.

My Permissions

Social Fixer

Ücretsiz bir gezinti aracı eklentisi olan Social Fixer, Facebook hesabınıza pek çok hoş özellik ekliyor. Arabirimi ve web sayfası görünümünü istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz.

Social Fixer

PicknZIP

Facebook’daki tüm fotoğraflarınızı bir seferde toplu halde indirmek istiyorsanız PicknZIP tam aradığınız uygulama.

PicknZIP

Chat Undetected

Bu gezinti aracı eklentisi, fark edilmeden chat yapabilmenizi ve arkadaşlarınız orada olduğunuzu anlamadan Facebook’a girebilmenizi sağlıyor.

İNDİR

 

 

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir yorum

  1. Günde 72 kere para kazanmak ister misiniz… 05385114773

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*