Anasayfa / Sosyal Medya / Facebook Arkadaslarınızla Birlikte Müzik Dinleyin

Facebook Arkadaslarınızla Birlikte Müzik Dinleyin

Facebook-Muzik

Reklamlar

Müzik insanları bağlayan en önemli ve eğlenceli yollardan biridir. Ve insanlar genellikle arkadaşlarıyla bu gibi etkinlikler yapar. Konsere gitmek gibi… Peki bu yalnız olduğunuzda da mümkün olabilir mi? Facebook son özellik olarak bunun duyurusunu paylaştı. Artık arkadaşlarınızlaFacebook’ tan aynı müziği dinleme olanağı sağlıyor. Arkadaşlarınızda birisi DJ gibi müzik çalarken bir grup olarak o müzikleri dinleyebiliyorsunuz. Yada arkadaşlarınızla aranızda küçük çaplı radyoda diyebiliriz.

muzik

Reklamlar

sohbet-300x288

Nasıl Çalışır?

Facebook’ ta müzik dinleyen arkadaşlarınızın sohbet sekmesinde arkadaşlarınızın isimlerinin yanında bir nota işareti görülecek. Ve isminin üzerine geldiğinizde “Arkadaşınla dinle” butonu yer alacak. Buraya tıklayarak onunla beraber dinleme olanağını yakalamış olacaksınız.

Nasıl Ayarlanır?

Öncelikle bazı izinlere izin vermeniz gerekecektir. Facebook Hesap ayarlarına girerek Uygulama ayarları seçeneğine girin. Uygulama ayarlarında ki Anında Kişiselleştirme özelliğini etkin hale getirmeniz gerekmektedir. Bunu etkin yaptığınızda şu an hangi sitelerle bu uygulana bildiğini göstermektedir. TIKLAYIN adresinden şu an için uygun olan siteleri görebilirsiniz. Müzik sitesi olarak Pandora yer almaktadır. Ama bu site telif hakları nedeniyle Türkiye’de hizmet veremiyor. Bu yüzden müzik dinleme özelliği Türkiye için henüz aktif olmasa da kısa zamanda anlaştıkları sitelerin sayısının arttırılacağı belirtildi.

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*