Anasayfa / Yazılım / Eset Antivirüs Zirvede

Eset Antivirüs Zirvede

 

Reklamlar

eset-nod-32-yeni
ESET, Avusturya merkezli bağımsız antivirüs araştırma firması AV-Comparatives tarafından verilen “Advanced +” performans testi ödülüne dördüncü defa layık görüldü. Testler, 20 antivirüs programının sistem üzerindeki performansı ölçülerek yapıldı. ESET, mümkün olan en yüksek “Advanced +” performans testleri ödülünü almaya ek olarak, mükemmel sezgisel algılama ve düşük yanlış yakalama oranlarıyla da diğer ürünlerin önüne geçti.

AV-Comparatives, “Standart”, “Advanced” ve “Advanced +” olmak üzere, üç kategoride sıralama yapıyor. Kuruluş, “Advanced +” ödülü için, ürünlerin sistem üzerindeki etkilerini test ediyor. ESET, sisteme etkisi en az olan ürün olarak, listenin başında yer aldı.

Reklamlar

AV-Comparatives Kurucusu ve Başkanı Adreas Clementi, “Yıl içerisinde ve farklı testlerle, ESET’in yüksek güvenlik çözümlerinin, sistem performansı üzerinde küçük bir etkiye sahip olduğunu gördük. Bu sayede de, en etkili ve son testimizden de “Advanced +” ödülünü bir kere daha almaya hak kazandılar. Buna ek olarak, ESET, kötü amaçlı yazılımlar ile mücadelede, güçlü ve sezgisel taramaya en çok önem veren ve tüm testlerden başarıyla geçen ve “Advanced +” ödüllü bir üründür” açıklamasını yaptı.

Tüm platformlara yönelik koruma sunuyor

ESET, NOD32 Antivirüs, ESET Smart Security, ESET Cybersecurity for Mac ve ESET Mobile Security ürünleri ile endüstrinin önde gelen ve piyasanın geleneksel çözümlerinin gelişmesine büyük katkı sağlayan bir marka olarak öne çıkıyor. ESET’in gelişmiş akıllı tarama teknolojisi ThreatSense ®, yeni saldırılara karşı proaktif olarak korurken, hem bilinen hem de bilinmeyen virüsleri, trojan, adware ve spyware gibi zararlı yazılımları ve diğer tüm tehditleri ortadan kaldırıyor.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*