Anasayfa / Yazılım / En iyi Müzik Mp3 indirme Programları Türkce

En iyi Müzik Mp3 indirme Programları Türkce

internet üzerinde mp3 müzik indirirken zorlanıyorsanız bu programlar tam size göre.. istediğiniz mp3’ü bulup indirebilirsiniz.  Mp3 indirmek için bu programları kullanın.

bearshare

Reklamlar

1. Sırada BearShare

Bu program sayesinde indirme yapmadan önce müzik/film dosyalarını dinleyebilir/izleyebilir ve sonrasında indirme yapabilirsiniz. Aynı tarz müzik dinleyen birisi ile anlık olarak mesajlaşabilirsiniz. Ayrıca diğer güzel özellikleri:

  • Otomatik virüs koruması
  • Mp3 çalar ,ipod ve HD Video Desteği
  • Bearshare Dj özelliği sayesinde en beğendiğim 3 program arasında 1. sırayı alıyor. Bearshare programını indirmek için aşağıdaki hemen indir butonuna basmanız yeterlidir.
İNDİR

super_mp3_download

Reklamlar

2. Sırada Super Mp3 Download

Bu program sayesinde arama yaparak istediğiniz müziği anında dinleyebilir ve indirebilirsiniz. Tek kötü yanı açılışında reklam olması. Ayrıca toolbar seçeneği de mevcut isterseniz toolbarını da kullanabilirsiniz.  Ücretsiz sürümü ile tek tek şarkı indirebiliyorken ücretli sürümü ile toplu olarak şarkılarınızı bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Aşağıdaki Hemen İndir düğmesine basarak programı indirebilirsiniz.

İNDİR

 

simeranya

3. Sırada Simeranya

Simeranya projesi gerçekten çok orijinal bir projedir. Kesinlikle reklam meklam içermemektedir. Sekmeler şeklinde arama yapabilir, direk URL girerek arama yapabilir, çoklu olarak mp3 indirebilir ve son olarakta dünyanın en popüler siteleri olan YouTubeSoundCloud,MP3SkullGrooveshark ve DailyMotion popüler müzik dinleme veya video izleme yapabilirsiniz. Aşağıdaki Hemen İndir düğmesine basarak programı indirebilirsiniz.

İNDİR
Reklamlar

6 yorum

  1. müzik indirme programları bile varmı.?.:)

  2. bana müzik indirme programı tavsiyeleriniz var mı? 🙂

  3. listesi güncel değil istediğin şarkıyı bulmamakta

  4. mediadrug şiddetle tavsiye ederim 😉

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*