Anasayfa / Oyun / Counter Strike’a 2 Kadın Karakter !

Counter Strike’a 2 Kadın Karakter !

Savaş oyunlarının öncülerinden Counter Strike Online’a iki yeni kadın karakter eklendi. Zombiler de dahil olmak üzere tüm kötülüklere karşı savaşacak olan Choijiyoon ve Ritsuka, güzel, akıllı ve oldukça tehlikeli.

Choijiyoon terör karşıtlarına ait olan istihbarat bürosunun bir üyesi. Ezeli rakibi Ritsuka engel olana dek görevi teröristlerin arasına sızmaktı. Ancak Ritsuka, onu Asya Kızıl Ordusu (ARA) hakkındaki gizli belgeleri incelemeye çalışırken yakaladı ve ülkesine geri dönmeye zorladı. Choijiyoon ise terör karşıtı üyelerden oluşan özel bir birlik oluşturdu ve tek amacı teröristlere ait o belgeleri yeniden ele geçirmek.

Reklamlar

Asya Kıtası’nda doğan Ritsuka ise küçük yaştan beri iç savaşın içinde. Kazandığı savaş deneyimlerinin ardından paralı askerken ARA’nın daimi üyesi oldu. Bu şekilde ARA’nın gizli belgelerini inceleyen bir ajanın (Choijiyoon) varlığından haberdar oldu.

Daha fazla silah geliyor

Reklamlar

Yeni iki kadın karakterin yanı sıra yüksek ateş gücüne sahip yeni özel silah seti de güncelleniyor. P228, Desert Eagle 50C, Dual Beretta, Five-Seven, M3, XM1014, TMP, MAC-10, UMPP45, P90, Galil, Famas, AK-57, M4A1, SG552, AUG, AWP, G3/SG-1, SG550 Commando ve M249’dan oluşan ilk ekin adı Total Weapon Klasik Set. Siz daha fazla silahın mümkün olamayacağını düşünürken AK-47 ve M4A1’in yer aldığı en iyi tüfek seti nişan alma yeteneklerinizi test etmek için eklenecek.

Karakterler ve silahlar bu güncellemeyle birlikte gelen tek içerik değil tabii. NEXON Avrupa, Galeri adındaki küçük ve dengelenmiş bir harita sunarak ve Zombie: Klasik Modu için Dust 2 ve 747 haritalarını açarak oyuna daha fazla aksiyon getiriyor.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*