Anasayfa / Oyun / City of Steam Online

City of Steam Online

City-of-Steam

Reklamlar

Neruvia sunucusu geliştirilmiş özellikleri ve özel sürprizleriyle City of Steam kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazır.

Nova Worlds’ün göz bebeği olan City of Steam 17 Mayıs 2013 Cuma günü saat 16.00’da 4 ırk ve 3 farklı sınıfla MMO severlerle buluşmak için gün sayıyor.

Reklamlar

Ayrıca 17 Mayıs günü yeni başlayan oyuncular için çok büyük sürprizler var. Oyuna yeni kayıt olan oyunculara ilk 3 gün boyunca Steampunk evrenine kolay alışabilmeleri için bir “Başlangıç Paketi” hediye edilecek. Bu cömert paketin içinde şunlar bulunuyor:

•    10 Adet Metal
•    Kozmetik zırh seti (3 Saatlik)
•    Larva Evcil Hayvanı (1 Haftalık)

Bu eşyalar, City of Steam üzerinden kullanılabilir kupon kodları ile dağıtılacak. Her hesap her eşyayı sadece 1 kere alma hakkına sahip olacaktır.

Ayrıca yeni açılacak sunucuda, oyuncuların eski karakterlerinin seviyelerine göre özel ödüller verilecek. Bu ödüller Evcil Hayvan, Buharsiklet, Papel hatta ve hatta Elektrum boyutlarına kadar varabiliyor!

CITY OF STEAM OYUNCULARI İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDECEK

Biliyorsunuz, City of Steam’de açık beta süresi boyunca oyuncuların birebir katılımının olduğu toplantılar düzenlendi. Bu toplantılardan biri de, “Beyin Fırtınası Etkinliği” oldu. City of Steam oyuncularından nelerin değişmesi gerektiği hakkında fikirler alınan bu etkinlikler sonucunda oyun yenilenen içeriği ile 17 Mayıs 2013 tarihinde kullanıcılara tekrar sunuluyor.
Bu etkinlikten çıkan bir fikir de oyuna direkt olarak ekleniyor. Evcil hayvanlar artık yerden düşen eşyaları ve paraları toplayabilecekler.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*