Anasayfa / Oyun / Call of Duty: Ghosts Ön Sipariste!

Call of Duty: Ghosts Ön Sipariste!

Dünya çapında satış rekoru kırması beklenen “Call of Duty: Ghosts”, aylık 11 TL’den başlayan taksitlerle Playstore’da ön siparişte

Reklamlar

Dünya çapında satış rekoru kırması beklenen “Call of Duty: Ghosts”, aylık 11 TL’den başlayan taksitlerle Playstore’da ön siparişte.

TTNET’in dijital oyun mağazası Playstore’da, oyun dünyasının fenomen serisi “Call of Duty”nin yeni oyunu “Call of Duty: Ghosts” ön siparişe sunuldu. 2000’li yıllara damgasını vuran, seriye eklenen her yeni oyunla popülerliğini artıran “Call of Duty”, oyun dünyasını yine sarsmaya hazırlanıyor.

Reklamlar

Oyun için ön sipariş veren oyun severler, dinamik çoklu oyuncu haritası “Free Fall”a da ücretsiz sahip olacaklar.

“Call of Duty: Ghosts” oyunu ile seride devrim niteliğinde bir adım atılıyor. Oyuncular serinin bu son macerasında farklı bir dünyada, farklı bir yapının içine sokuluyor. Yeni nesil grafik motorunun gücünü arkasına alan “Call of Duty: Ghosts”, markanın simgelerinden olan çoklu oyuncu tecrübesini baştan tanımlıyor. Dinamik haritalar depremlerden, sellerden ve kullanıcılar tarafından meydana getirilen diğer olaylardan etkilenirken, her savaşın akışı ve stratejisi de temelden değişiyor. Ayrıca eşi benzeri olmayan karakter kişiselleştirmeleri sayesinde, oyuncular askerlerinin nasıl görüneceği konusunda tam bir kontrole sahip oluyorlar.

“Call of Duty: Ghosts” oyununun, 5 Kasım 2013 tarihinde piyasada olması bekleniyor. Oyunla ilgili detaylı bilgi ve ön sipariş için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz:
http://www.playstore.com/#!/oyun/call-of-duty-ghosts

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*