Anasayfa / Oyun / Call of Duty Ghosts Multiplayer Tanıtım Videosu

Call of Duty Ghosts Multiplayer Tanıtım Videosu

ghosts

Reklamlar

Infinity Ward ve Activision işbirliği ile geliştirilen Call of Duty Ghosts‘un multiplayer sunumu geçtiğimiz gün gerçekleştirildi. Activision‘un canlı yayın ile gerçekleştirdiği sunumdan öne çıkan notlar ise şu şekilde.

Yepyeni bir multiplayer deneyimi

Reklamlar

Call of Duty Ghosts‘un multiplayer modunda, Infinity Ward tarafından geliştirilen son CoD oyunu olan Modern Warfare 3‘e oranla 30 yeni silahve 20 yeni killstreak bulunacak.

Oyundaki multiplayer haritaları da daha dinamik bir hal alacak. AynıBattlefield serisinin multiplayer haritalarında olduğu gibi daha çok kırılıp, dökülen, çevreyle etkileşimin üst düzeyde olduğu haritalar bizleri bekliyor olacak.

ghosts1

Ghosts‘ta kendi askerimizi oluşturabilme imkanımızda bulunuyor. Aynı birRPG oyununda olduğu gibi karakterimizi en ince ayrıntısına kadar kendi keyfimize göre oluşturabileceğiz. Infinity Ward karakter kombinasyonu konusunda 20.000‘i aşkın seçeneğin oyuncuları beklediğini belirtti. AyrıcaGhosts‘un multiplayer modunda dilersek bayan karakterler de oluşturabilecekmişiz.

Infinity Ward‘ın, Call of Duty Ghosts ile oyunculara sunmayı planladığı diğer bir yenilik ise Clan Wars. Günün her saati açık olacak olan bu modda klanlar arası savaşlara katılabileceğiz. Dilersek bir klana üye olabilecek, dilersek de yeni bir klan kurabileceğiz.

Infinity Ward, oyunu hem PS3 hem de PS4‘te oynamak isteyenlerin,Ghosts‘ta ki puan ve seviyelerini bir cihazdan diğerine aktarabileceklerini söyledi. Yani oyunu bu nesilde oynamaya başlayıp, gelecek nesilde devam etmek isteyen oyuncuların puan ve seviyeleri silinmeyecek.

Infinity Ward‘ın Call of Duty Ghosts‘un multiplayer sürümü için yayınladığı video ve görsellere aşağıdan göz atabilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*