Anasayfa / Sosyal Medya / Çalınan Twitter Hesabı Nasıl Geri Alınır

Çalınan Twitter Hesabı Nasıl Geri Alınır

çalınan twitter

Reklamlar

Çalınan twitter hesabını nasıl geri alabileceğinizi anlatacağım. Twitter hesabınız kişisel güvenlik önlemlerinizi almadığınız için çalınabilir. Öncelikle bunu engellemek için hesabınızın güvenliğini nasıl alabileceğinizi anlatacağım. Öncelikle hesabınızın çalınması güvenlik ihmallerinden ortaya çıkmaktadır. Şifrelerinizin , gizli sorularınızın kolay çözülebilir olması durumunda hesabınızın çalınması kaçınılmazdır.

Çalınan Twitter Hesabı Nasıl Geri alınır ?

Hesabınız çalındıysa aşağıdaki linke tıklayarak yardım isteyebilirsiniz.

Reklamlar

twitter reset

TIKLAYIN

Linke tıklayarak Reset my password diyerek öncelikle şifremizi hesabımıza tanımladığımız Cep telefonu numaramız veya e-mail adresimiz ile geri almaya çalışıyor. Eğer twitter hesabınıza telefon tanlamadıysanız ve e-mail adresinizde ele geçirildiyse. Bir aşağıdaki işleme geçelim.

 2. Yöntem

TIKLAYIN

Linke tıklayarak  sayfadaki adımları takip ederek hesabın size ait olduğunu ispat edebilirsiniz. Burada önemli olan nokta daha önce twitter hesabınızı kullanmış olduğunuz bir bilgisayardan formları doldurursanız, hesabı geri almanız o kadar kolaylaşır.

işlemleri yaparken sorun yaşamanız durumunda destek alabileceğiniz twitter destek sayfası

https://support.twitter.com/articles/14663#

Ayrıca bu işlemlerle hesabınızı alamadığınız taktirde twitter destek birimi ile iletişime geçebilirsiniz. Hesabın size ait olduğunu bildiren bir yazı yazmanız ve gerekli kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.

support@twitter.com

 Mail sablon:

My Twitter account has been Hacked.
I want to get information about it.
Solve this problem as soon as possible.
Thanks

 

Full name : Ozengen Profil adınız
Twitter     : @Ozengenn  Kullanıcı adınız
e-mail      : webmaster@ozengen.com Twitter ‘a kayıtlı mail adresiniz

Twitter hesabınızın güvenliği için

1. Şifrenizi Değiştirin.

Daha Önce kullanmadığınız güçlü bir şifre belirleyin

2. E-mail hesabınızı güvenli hale getirin

Hesabınıza bağlı E-posta hesabınızın güvenilir olduğundan emin olun. Twitter hesabınız ne kadar güvende olursa olsun e-posta hesabınızı hackleyerek Twitter hesabınızı ele geçirebilirler.

3. Gereksiz uygulamaların iznini kaldırın

Twitter hesabınıza giriş yaparak Uygulamalar sekmesine giriş yaparak buradaki uygulamaları kontrol edin. Gereksiz veya zararlı olabileceğinizi düşündüğünüz uygulamaları kaldırın.

4. Sonuç

Yukardaki aşamalarda kişisel güvenliğinizi aldığınız taktirde hesabınızın başkasının eline geçmesini kesinlikle engelleyebilirsiniz. Güvenilir olmayan bilgisayarlardan e-posta veya twitter hesabınıza giriş yapmayın.

Reklamlar

20 yorum

 1. Benimde Twitter vhesabım çalındı giremiyorum hesabıma buhar oldu uçtu ne yapmam gerekiyo

 2. Dün bu saatlerde hesabım çalınmıştı e postam telefon numaram vs herşeyim değiştirilmişti. Sabah önerilerini teker teker yaptım ve şuan geri aldım hesabbı çok teşekkür ederim. Ayrıca destek birimine mesaj gönderirken eski şifrelerinizide girmeyi unutmayın ben hepsini ekledim belki bir artısı olmuştur. Tekrar teşekkür ederim .

 3. e posta adresim şifrem değiştirildi ne yapmam gerekiyor

 4. Emre Karademir mesaj attım aynı sıkıntıbendede var yardımcı oalbilri misin

 5. yaz bana yardımcı olim kardeşim

 6. yaz bana yardımcı olim kardeşim

 7. yaz bana yardımcı olim kardeşim

 8. yaz bana yardımcı olim kardeşim

 9. Doğukan Kıvanç

  @dogukankvanc adlı kendi twitter adresim çalındı.Benim e posta adresimi değiştirmişler.Şifreyi sıfırlama yapacağım benim e postama gelmiyor ne yapmalıyım.Her yöntemi denedim olmuyor.Allah rızası için bana yardım edin.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*