Anasayfa / Mobil / Batarya Sürenizi Uzatan En iyi Uygulamalar

Batarya Sürenizi Uzatan En iyi Uygulamalar

Telefonunuzun batarya süresinden memnun değilseniz bu uygulamalar tam size göre. Bu programlar sayesinde batarya sürenizi uzatabilirsiniz.

 

Reklamlar

battery saver

DU Battery Saver

Reklamlar

DU Battery Saver kolayca pil tasarrufu sağlayan Android uygulamalarından biri. İçeriğinde bulunan güç tasarrufu seçenekleri ile çok iyi iş görüyor.

Ayrıca çeşitli akıllı mod ve size mümkün olduğunca az pil kullandığınızdan emin olmanızı sağlayacak seçenekler mevcut. DU Battery Saver en iyi pil tasarrufu yaptıran uygulama diyebiliriz.

İNDİR

easy-best-battery-saver

Easy Battery Saver

En iyi pil tasarrufu sağlayan uygulamalardan biri de Easy Battery Saver diyebiliriz. Uygulama bazı açılardan DU Battery Saver uygulamasıyla aynı özelliklere sahip ancak size anasayfada pil durumunu gösteren ve oldukça doğru bir analiz veren hızlı bir durum göstergesi sağlar.

İNDİR

 

battery-widget

Battery Widget Reborn

Battery Widget Reborn uygulamasının birçok özelliği ve bir bildirim simgesi mevcut. En iyi pil tasarrufu sağlayan Android uygulamalarından biri ve gerçekten yararlı bir uygulama.

Dürüst olmak gerekirse Google Play’de Android pil tasarrufu uygulamaları arasında düşünceli ve iyi tasarlanmış bir uygulama. Ayrıca uygulama bir el feneri olarak kullanmak için kamera flaşı aktif hale getiren Dashclock Extension özelliğine sahip.

İNDİR

juice

JuiceDefender

JuiceDefender uygulaması farklı hazır mod özelliklerine sahip.Çoğunlukla hepsi harika çalışıyor ancak en iyisi ise cihazınız boştayken işlemciyi kontrol etmesidir.

Kullanımı kolay bir arayüze sahip olan uygulamada otomatik olarak mobil verileri kapatabilirsiniz. En önemlisi ise pil ömrünü oldukça uzun süre uzatabilirsiniz. Pil tasarrufu konusunda en çok tavsiye edilen uygulamalardan biridir.

İNDİR
Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*