Anasayfa / Mobil / Android’i tamamen iPhone’a dönüştürün

Android’i tamamen iPhone’a dönüştürün

android

Android ve iOS hakkında kullanıcıların görüşleri geniş bir yelpazede dağılıyor. Ancak iki mobil platform hakkında şu gerçeğin farkındayız: iOS, kısıtlı, güvenli ve tasarım değişikliklerine çok fazla izin vermeyen bir platform. Android ise temalar sayesinde arayüzün görünümünü herhangi bir biçimde değiştirmenize izin veriyor.

Reklamlar

Android’in bu esnekliğinden faydalanan geliştiriciler, iPhone arayüzünü Android’e getirdiler. Sadece birkaç uygulamadan yardım alarak Android kullanıcıları, telefonlarını iOS’tan ayırt etmesi zor bir hale getirebiliyorlar.

Bu makalemizde Android’li cihazınıza iOS görünümünü nasıl kazandıracağınızı sizlere adım adım anlatacağız. Herhangi bir şekilde sonuçtan memnun kalmazsanız, yüklediğiniz uygulamaları kaldırarak hemen eski Android’inize geri dönebilirsiniz.

Reklamlar

iPhone Go Launcher EX Theme (ücretsiz)

iPhone Go Launcher EX Theme – free

Tüm varsayılan simgeler, dock ve duvar kağıtları size iPhone hissini veriyor. Diğer ücretli temalar kadar simgeye sahip olmasa da her şeyi mükemmel görünüyor.

iPhone Style Folder (ücretsiz)

iPhone Style Folder, diğer Android masaüstü klasör sistemleri gibi çalışıyor, ancak bunu mini simgeleri iPhone’daki gibi gruplandırarak gibi yapıyor. Widget sistemiyle çalışan uygulama, giriş ekranlarınızı denetim altına almanıza yardımcı oluyor.

Lockbot (ücretsiz)

LockBot stil bakımından biraz eksik bulunsa da, iPhone temalı kilit ekranı iş görüyor. Uygulama, iOS stili yanında Honeycomb gibi diğer stiller de sunuyor.

A.I.type Keyboard Beta (ücretsiz)

Android’e iPhone’dan geçtiyseniz, iPhone’daki sanal klavyeyi özlüyor olabilirsiniz. Android, alternatif tasarımları deneyebileceğiniz kadar esnek bir yapıya sahip ve A.I. type ile iPhone klavyesini mükemmel bir şekilde Android’inize getirebilirsiniz.

GO Keyboard & iPhone teması (ücretsiz)

A.I.type kadar iPhone klavyesine benzemese de GO Keyboard sistemi, özellikleri ve gelişmiş tahmin özellikleriyle denemeye değer.

Handcent SMS (ücretsiz)

Tema tabanlı SMS sistemi Handcent SMS’in konuşma modu, aynı iPhone’dakine benziyor.

Go Contacts EX & iPhone teması (ücretsiz)

Go Contacts EX & iPhone theme, mükemmel bir iPhone stili arayüz ile kaplanabilen bir kişiler uygulaması ve aslında iOS’dakinden de çok daha iyi. Bir iOS sisteminden Android’e geçiş yaptıysanız, tam size göre.

Classic Notes Lite (ücretsiz)

Classic Notes Lite, iPhone notes uygulamasını yazı tipine kadar oldukça iyi bir şekilde taklit ediyor ve bazı faydalı özellikler de ekliyor.

Vlingo Virtual Assistant (ücretsiz)

Yeni iPhone’daki yeni sanal asistan Siri’nin tüm özelliklerini bedava sunan Vlingo ile para ödemeden deneyebilir, eğlenebilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*