Anasayfa / Bilişim / 200 Dolarlık android notebook
Sponsorlu Bağlantılar

200 Dolarlık android notebook

andorid laptop

Şu ana kadar görmediğiniz bir cihaz piyasaya çıkacak. İntel’in yaptığı cihaz Android işletim sistemine sahip bir diz üstü bilgisayar. Şu ana kadar hiçbir diz üstü bilgisayara Android işletim sistemi konulmamıştı. İntel bir ilki yaptı ve oldukça ilgi göreceğe benziyor. İntel’in işlemci pazarındaki yerini biliyoruz. Oldukça hızlı cihazlar kullanmamızdaki katkısını da yadsıyamayız. Bu nedenle İntel’in ilk defa yaptığı bu değişik diz üstü bilgisayarı hafife almayın.

Sponsorlu Bağlantılar

İntel’in yaptığı bu cihaz hem ilgi çekici, hem de ucuz olacak! İntel teknoloji topluluğunun ne istediğini gerçekten iyi biliyor. Teknolojinin hızına yetişmek çok zor olduğu için ucuz cihazlar piyasada daha çok rağbet görüyor. Çünkü her gün yeni bir teknolojik cihaz çıkıyor ve bizler en son çıkanını almak istiyoruz. Eğer ucuz olmasa her gün o teknolojik cihazları almaya gücümüz nasıl yetsin? Gücü yetenler elbette vardır, ancak herkesin gücü yetmez. Bu nedenle teknoloji meraklıları genel anlamda ucuz teknoloji cihazlarını tercih eder. İntel de toplumun bu huyunu bildiği için ucuz bir cihaz çıkaracak. Çıkaracağı Android laptop 200 dolar olacak. Türkiye’ye geldiği zaman 200 doları aşacak gerçi, ancak yapacak bir şey yok. Türkiye aklınıza gelen her şeyin en pahalısı satılıyor.

İntel’in Android laptopu İntel’in meşhur işlemcisi İntel Atom’dan yapılacak. Android işletim sistemine Atom işlemci takılması oldukça hızlı bir deneyim yaşamamıza yardımcı olacak. İntel’in yaptığı bir ilk. Bundan önce Android laptop kullanmadınız hatta görmediniz. İntel’in yapacağı Android laptopun aynı zamanda dokunmatik ekrana sahip olacağını da söyleyelim. Hem ucuz, hem de bize sunacakları çok fazla. Ucuza ultrabook keyfini bize sunuyor. Kocaman ekranı dokunmatik teknolojisiyle kullanmak çok zevkli olsa gerek.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya’da doğdu. Netaş’ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir Yorum Yazın