Anasayfa / Oyun / Online Oyunculara Müjde Yeni MMOFPS Oyunu Fireshot
fire shot

Online Oyunculara Müjde Yeni MMOFPS Oyunu Fireshot

FIRESHOT (FS), modern savaşlar temel alınarak hazırlanmış yepyeni bir FPS (First Person Shooting-Birinci Şahıs Nişancı) oyunudur.

FIRESHOT klasik FPS tarzının tüm özelliklerini barındırmakla birlikte, aynı zamanda PVE (Player Versus Environment-Yapay Zekalı Botlara Karşı Savaş) ve AI (Artificial Intelligence-Yapay Zekâ) gibi diğer FPS oyunlarında nadir görülen oyun tarzlarını da oyunculara sunmaktadır. FIRESHOT’da karakterinizin gelişimi için düşmanlarla savaşırken, birbirinden farklı onlarca silaha sahip olma şansına sahipsiniz. Modern savaş silahlarının yanında klasikleşmiş silah türlerini de oyunculara sunan FIRESHOT size benzersiz bir FPS zevki yaşatacak. Dilerseniz 2. Dünya Savaşının klasik tüfeği Kar 98K’nın korkutucu sesiyle düşmanlarınıza korku salın,dilerseniz modern savaşların vazgeçilmezi olan M4A1 ile düşmanlarınızı bertaraf edin.Geçmişi ve geleceği aynı anda yaşayın.ACOG Dürbün, ultra hızlı lazer dürbün, modern bombaatarlar ve dehşet verici roketatarlar gibi yeni silah türlerinin yanında, DX9 Yeni Nesil 3D grafikleriyle benzerlerinden ayrılan FIRESHOT, yeni oyun motoru sayesinde, düşük özelliklere sahip bilgisayarlarda bile müthiş performans sağlayacak.

Sponsorlu Bağlantılar

img_4

Bundan önce oynadığınız tüm oyunları unutun! Düşük özellikli bilgisayarlarda bile üstün bir performans sağlayan FireShot’ta müthiş savaşlar sizleri bekliyor!

FireShot adı ile sunulan yeni oyunun 16 Temmuz’a kadar  Kapali Beta basvurulari kabul edilecek. 16 Temmuz’da 1. Kapali Beta baslayacak.

Bu müthiş oyunun tadını herkesten önce çıkarmak için kapalı betayı kaçırmayın!

img_5

FireShot resmi sitesine  BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatyada doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

11 yorum

 1. Amk bi Türlü Oyuna Giremiyorum adam gibi oyun yapın yaptıgınız açıklamaya sokim başlat diyoruz oyuna girmiyor

 2. masaustunde oyuna giriym die tıklıom beklıo gırmıo bune yaa

 3. Tutku Sina Ozay

  sen bunu bombom zannettin 😀
  dostum hiçbir fps oyununda görmedim ben 😀 istersen git bombom oyna :D:D:D:

 4. a ynnen bendede girmio

 5. Arkadaslar evde masaustu pc de oynuyorum am iş yerinde laptopta oynuyamıyorum basla dıyom ekran kapnıyor tekrar şifre bölümne geliyor oyun yanı acılmıyor laptopta ne yapmam lazım

 6. isim şifre yazıyom iki saat bekliyom gene girmiyo sizdedemi ?

 7. Ya Oyuna Girmioyr Yardm EDİN

 8. ya
  gırmıyor beklıyom beklıyom acılmıyot

 9. LA NASIL GİRMİYO SİZ MALMISINIZ BAL GİBİDE GİRİYO.

Cevapla